kimono modelleri bilgi

Hoodie ve pantolon olmak üzere birçok farklı türde giyim ürünlerini müşterileriyle buluşturan Shout, gençlere hitap eden ürünleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Daha çok Z kuşağına hitap eden tasarımlara ev sahipliği yapan marka Shout’un ürünlerini tercih etmek için 7 sebep!
Yüzde 100 Pamuklu Kumaştan İmal Ediliyor!

Shout ürünleri yüzde 100 pamuklu kumaşlardan üretiliyor. Pamuklu kumaş nemi emer. Ayrıca nefes alabilen bir kumaş olması, her mevsim rahatlıkla kullanılabilmesine olanak tanır. Yazın sıcak havayı dışarı veren pamuklu kumaş kış aylarında da sıcak havayı içeri çektiği biliyor.
Tüm Tasarımlar Özel Hazırlanıyor

Özellikle Z kuşağına hitap eden Shout’un tasarımları özel hazırlanıyor. Pantolon, şort, çorap, oversize kimono başta olmak üzere geniş ürün seçeneğine sahip olan Shout; kullanıcıların kendilerini her ortamda eşsiz hissetme şansı elde ediyor.
Oversize Rahat Kalıptır

Oversize giyim ürünlerine ev sahipliği yapan Shout’un tasarımları, geniş kesimleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Çoğunlukla gençlere Daha fazla oku hitap eden tasarımlarda rahat ve konforlu bir kullanım olanaklı. Özellikle üst Daha fazla bilgi giyim ürünlerinde oversize kalıp ön plana çıkıyor.
Türkiye’de Eşi Benzeri Olmayan Tasarımlar

Shout, kullanıcıya özel giyim ürünleriyle Türkiye’de eşi benzeri olmayan tasarımlara imza atıyor. Sıra dışı bir kombin isteyen kişilerin tercih ettikleri tasarımlar arasında oversize hoodie, oversize kimono, pantolon vb. yer alıyor.
Sokak Modasının Öncü Markası

Daha çok gençler arasında yaygın olan sokak modası için Shout, estetik ve rahat tasarımların üretimini gerçekleştiriyor. Oversize tişörtler, oversize hoodiler; sokak modasına uygun kombin yapmak isteyen kişilerin ilgisini çekiyor.
Baskılar Su Bazlı Yapılıyor

Göz alıcı bir tasarıma sahip olan giyim ürünlerindeki baskılar su bazı serigrafi tekniği ile yapılıyor. Bu sayede ürünlerde hem sağlıklı hem de konforlu bir kullanım bir arada sunuluyor.
Sağlığa Zararlı Hiçbir Madde Kullanılmıyor

Shout’un tasarımlarında dikkat çeken en önemli özellik, sağlığa zararlı hiçbir maddenin kullanılmaması. Yüzde 100 pamuktan tasarlanan giyim ürünleri aynı zamanda keyifli ve konforlu kullanımı mümkün kılacak tasarıma sahip. Baskılarda su bazlı boyalar tercih ediliyor. Bu nedenle Daha fazla oku Shout ürünleri gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *